1) WITAM

3, 2, 1… Cześć. Trafiłeś na mój pierwszy wpis w blogu PrzemoCNC.  Nazywam się Przemek  i jestem Operatorem/ Ustawiaczem /Programistą z ośmioletnim  doświadczeniem . W moim blogu będę starał się przekazać trochę mojej wiedzy. Z góry zaznaczam, że nie jestem ekspertem i chyba w tej dziedzinie nie da się wiedzieć wszystkiego. Zapewne większość tego co tutaj napisze jest już w Internecie ale właśnie zawsze jest to, że rzeczy które nas interesują są po angielsku, albo każda z potrzebnych nam informacji jest na innej stronie. Jest jeszcze jedno, „ale” instrukcja, która opisuje potrzebne nam zagadnienia jest napisana w taki sposób, że nie możemy jej zrozumieć. Sam ostatnio dostałem do uruchomienia Karuzelę na systemie PRONUM . Operatorzy pracujący na tym systemie pewnie się uśmiechną pod nosem i pomyślą co w tym trudnego . Teraz mogę powiedzieć, że już nic, choć na początku czytając instrukcję nie było to takie jasne.

PrzemoCNC  wyłoży na tacy darmową,  uporządkowaną wiedzę, potrzebną :

Operatorowi CNC

Ustawiaczowi CNC

Programiście CNC

Uczniowi

Nauczycielowi

Oraz wielu innym którzy są związani w jakiś sposób z obróbką cnc.

Postaram się  najczęściej jak tylko to możliwe dodawać nowe wpisy.

Z góry proszę o wyrozumiałość. Wiedza jest tylko nie do końca wiem jak ją przekazać, w taki sposób aby wszyscy zainteresowani zrozumieli.

5 odpowiedzi na “1) WITAM”

  1. Świetna sprawa. Dopiero zaczynam swoją przygodę z tokarkami i frezarkami CNC a taka wiedza jak tu, na pewno się przyda. Dodaje blog do zakładek i śledzę na bieżąco.

  2. Witam!
    Dopiero dziś zauważyłem Pana blog.
    Jest ciekawy i mam nadzieję, że dużo się z niego nauczę.
    Chcę jakoś zarabiać na stare lata
    Pozdrawiam P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.