O blogu

Cześć jestem Przemek mam 32 lata i pracuję w branży CNC. Na początku był to tylko etat, dzięki któremu finansowo mogłem się jakoś odnaleźć po powrocie z UK. Z czasem zauważyłem, że jestem w tym dobry i dosyć szybko zacząłem  rozumieć zasady programowania.

W tym momencie pracuje jako ustawiacz, programista ale w większości zajmuję się wdrażaniem nowych detali. Dostaje rysunek, półfabrykat , a po kilku dniach lub godzinach ma być gotowy detal zgodny z rysunkiem.

Często zajmuję się szkoleniami nowych pracowników i pomyślałem czemu by tej wiedzy nie przekazać na większą skalę. Zacznę od podstaw ale z czasem będę dodawał artykuły dla coraz to bardziej zaawansowanych.

Pamiętaj nie jestem ekspertem. Mam tak zwana zajawkę i często piszę poglądowo nie fachowo, tego języka używam na warsztacie. Często upraszczam rzeczy, które są dla mnie oczywiste, aczkolwiek takie dla was mogą nie być.

Wydaje mi się, że znajdzie się chociaż kilka osób, którym przyda się ta wiedza.

Bardzo ważna rzecz, jeśli znajdziesz w moich wpisach coś co ci pomogło, napisz do mnie. Nie ma nic lepszego niż świadomość że się komuś pomogło.

I jeszcze jedno słowo na koniec: nie jestem ekspertem i nie mam patentu na nieomylność. Jeżeli uznasz, że któryś wpis jest niezgodny z prawdą daj mi znać. Postaram się poprawić moje błędy jak najszybciej.

Dzięki, że poświęciłeś swój cenny czas na przeczytanie tego wpisu . Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na blogu.