13) Podstawy programowania film

Witam

Na koniec rozdziału poświęconego podstawom programowania zamieszczam filmik który znalazłem na kanale Abplanalp Sp. z o.o. na youtube. Facet w 6 minut mówi to co ja pisałem na blogu do tej pory.  Kim są Abplanalp Sp. z o.o. ?

Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od 40 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali.

A tak po naszemu, jest to firma zajmująca się dystrybucją i serwisem Maszyn CNC Hass, w Polsce. Swoją drogą ciężko znaleźć lepsze ,nowe obrabiarki w tej półce cenowej. (To nie jest reklama, po prostu pisze z doświadczenia).

4 odpowiedzi na “13) Podstawy programowania film”

  1. Haas ma być dobry? Mamy 3 frezarki i 12 tokarek Haas. Większego złomu nie widziałem. A serwis – ceny to kosmos.

    1. Witam. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny uważam, że jest dobry. Oczywiście nie ma nawet startu do DMG, czy Mazak-ów. Ale porównując go do większości Chińczyków, wypada naprawdę dobrze. Serwis, jak to serwis. Każdy firmowy kosi równo i nie ma przeproś. Ale dopóki jest gwarancja, wywiązują się z niej bardzo dobrze.

  2. A propo Filmu o Hasie, też ich oglądam, jest Mark i Andrew, mają więcej ciekawych, tylko nie które nie są tłumaczone niestety, a dałbyś radę wstawić tam polskie napisy, szczególnie we filmach dotyczących tokarek ? 🙂

    1. Co do tłumaczenia, to muszę najpierw zapytać autora filmu czy mogę go użyć. Podrzuć linki to spróbuję ruszyć temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.